Digitální video

Střih videa a tvorba DVD

Propagace a prezentace firmy na DVD: Potřebujete vytvořit propagační video materiál, který představí vaši firmu? Chcete sestříhat záznam z firemního školení nebo výjezdního zasedání? Nabízíme vám zkušený přístup. Jsme schopni vytvořit dynamický video sestřih podbarvený hudebním doprovodem. Výsledný klip vám připravíme na DVD včetně menu pro snadné ovládání, případně dodáme verzi pro umístění na internet.

Lokalizace cizojazyčných DVD

Dabing zahraničních DVD, lokalizace menu a titulků: Máte cizojazyčnou verzi firemní či odborné prezentace na DVD a chcete ji přeložit do češtiny? Vytvoříme pro vás českou mutaci. Zajistíme profesionální dabing, pro který využíváme externisty se zkušenostmi z Českého rozhlasu a České televize. Vytvoříme české menu a české popisky v celém videu. Výsledek dodáme v podobě plně lokalizovaného DVD, případně ve formátu vhodném pro prezentaci na internetu.

Animované videoklipy

Reklamní animace pro prezentaci firmy: Potřebujete vytvořit animovaný klip, který bude prezentovat vaše služby a výrobky v televizi, na internetu nebo přímo v prodejně na plazmové obrazovce? Vytvoříme pro vás efektní animaci pomocí technologie Adobe Flash. Animované reklamní video zhotovíme ve firemních barvách. Scénář vytvoříme podle strategického zadání: Co chceme divákovi sdělit a jakým způsobem ho zaujmout? Jako zvláštní druh animace zhotovujeme na zakázku spořiče obrazovky, které reprezentují firmu u zaměstnanců i zákazníků.

Infolab, Tel.: +420 533 337 305, Bidláky 20, 639 Brno