E-learning

Systém komplexního vzdělávání on-line

Spolehlivý e-learningový systém potřebuje zpětnou vazbu. Je totiž důležité informace uživatelům nejen zpřístupnit, ale zároveň jim dát možnost procvičovat získané znalosti pomocí pravidelných testů a úkolů. Stejně tak důležité je i sledování chování uživatelů v systému. Vyhodnocení uživatelských trendů pak pomůže odhalit silná i slabá místa v nabízených kurzech a pomůže také získat jasnou představu o tom, jak se uživatele při studiu chovají.

Komplexní E-learningový systém

E-learning prostředí pro tvorbu a provoz interaktivních kurzů      E-learning jako platforma pro on-line vzdělávání firem i jednotlivců

Erudix - systém pro tvorbu, provoz a administraci
e-learning kurzů

Vlastnosti systému Erudix 2.0:

Video e-learning, který dokáže zaujmout

Vzdělávání ve světě internetu představuje velkou výzvu. Uživatelé, kteří hledají informace a chtějí se vzdělávat, mnohdy zápasí s problémem svých rozdílných časových možností. Vydali jsme se hledáním efektivní cesty, jak e-learning zcela přizpůsobit možnostem a potřebám všech uživatelů. Vytvořili jsme proto aplikaci pro virtuální přednášky. Naše e-learningová aplikace umožňuje sledovat na videu výklad lektora a zároveň si prohlížet dokumenty spojené s přednášenou látkou.

Výhody virtuální přednášky

Další reference

E-learning / Virtuální přednáška
Infolab, Tel.: +420 533 337 305, Bidláky 20, 639 Brno