Elektronická výsledková tabule s časomírou

Výsledková tabule - elektronické hodiny a ukazatel skóre

Elektronická výsledková tabule je počítačový program, který umí zobrazovat skóre, počítat čas zápasu, počty faulů, time-out a další potřebné údaje k hladkému průběhu sportovního utkání. Naši výsledkovou tabuli lze modifikovat tak, aby vyhovovala požadavkům jednotlivých halových i venkovních sportů jako jsou fotbal, basketbal, volejbal, hokej, tenis a další. Výsledková tabule zobrazuje i loga obou teamů a je schopna průběžně ukládat výsledky, aby nedošlo k jejich ztrátě v průběhu sportovního utkání.

Mobilní řešení pro sportovní elektronické hodiny

K provozu sportovní výsledková tabule s hodinami je třeba jen jeden přenosný počítač a plazmová obrazovka, LCD obrazovka nebo monitor, kde se zobrazují výsledky. Vzhledem k tomu, že jsou elektronické hodiny řešeny formou Flash aplikace pro PC, je celá aplikace snadno přenosná a představuje výrazně levnější řešení, než je nákup tradiční tabule (světelné diody LED, sedmisegmentové displeje apod.) s vlastním elektronickým ovládáním.

Elektronická výsledková tabule s časomírou - hodiny a ukazatel skóre      Elektronická výsledková tabule s časomírou - ukazatel skóre upravený pro televizní přenosy

Ukazatel skóre v přímém televizním přenosu

Naše sportovní výsledková tabule (síťová verze) spolupracuje s databází a umožňuje tak propojení několika počítačů, na kterých pak běží další verze ukazatele skóre upravené pro televizní přenosy. Na jednom počítači zapisovatel zadává výsledky ke zobrazení a na ostatních počítačích ukazatel skóre tyto výsledky v reálném čase načítá a nabízí je režii ke zpracování. Toto síťové řešení je vhodné, pokud chcete v režii střídat více grafických verzí výsledkové tabule a tyto kombinovat s přímým přenosem z hřiště. Ukázku celoplošné tabule a lištové verze ukazatele skóre s časomírou nabízí dva obrázky výše.

Elektronická výsledková tabule - síťová verze

Infolab, Tel.: +420 533 337 305, Bidláky 20, 639 Brno