Web aplikace

E-learning

Systém komplexního vzdělávání on-line: Spolehlivý e-learningový systém potřebuje zpětnou vazbu. Je totiž důležité informace uživatelům nejen zpřístupnit, ale zároveň jim dát možnost procvičovat získané znalosti pomocí pravidelných testů a úkolů. Stejně tak důležité je i sledování chování uživatelů v systému. Vyhodnocení uživatelských trendů pak pomůže odhalit silná i slabá místa v nabízených kurzech a pomůže také získat jasnou představu o tom, jak se uživatelé při studiu chovají.

E-shop

E-shop na míru vašemu podnikání: Pro současné podnikání se elektronická forma prodeje zboží či služeb stává nezbytností. Vyvinuli jsme proto platformu e-shopu, kterou lze díky široké paletě modulů použít pro jakékoli odvětví elektronického obchodu. Rozhodující pro úspěch v internetovém podnikání je rychlost, stabilita a náskok před konkurencí. A právě na těchto pilířích jsme postavili jádro nabízeného e-shopu.

Redakční systém

Redakční systém – záruka inovace vašich www stránek: Potřebujete být s návštěvníky vašich www stránek v blízkém kontaktu? Potřebujete informovat své zákazníky prostřednictvím webu o akcích, slevách a novinkách v oboru? Právě pro tyto a podobné situace, kdy je častá aktualizace vašich www stránek nezbytností, jsme připravili redakční systém. Ten vám zaručí, že váš web bude vždy současný a návštěvníci na něm najdou aktuální informace.

Time management

Time management, který rozhoduje společně s vámi: Pro efektivní řízení firemních procesů je time management naprostou nezbytností. Nakládat hospodárně s časem zaměstnanců a s firemní technikou pomáhá šetřit finanční prostředky a investovat je do rozvoje společnosti. Pro hladkou koordinaci teamové práce a zvládnutí náročnějších projektů je rovněž time management strategickým nástrojem, který pomáhá rozhodovat společně s vámi.

Další reference

Infolab, Tel.: +420 533 337 305, Bidláky 20, 639 Brno