WWW stránky

Webdesign

Webdesign, který vás odliší od druhých: Jedinečnou prezentaci vytváří dvě věci: dobrý obsah webu a jeho originální design. Dobrý obsah návštěvník odhalí až po chvíli, ale vkusný a působivý design rozhoduje už v první chvíli. Během prvních vteřin se návštěvník rozhoduje, zda v něm vaše stránky vzbuzují důvěru a zda se jimi bude dále zabývat. Dále design www stránek rozhoduje o přehlednosti obsahu a rychlé orientaci návštěvníka ve všech rubrikách. Pro to, abychom byli schopni dostát vysokým nárokům v této oblasti, sledujeme vývoj a trendy webdesignu u nás i ve světě.

Tvorba www stránek

WWW stránky, které vás nezklamou: Úspěšné www stránky vyžadují komplexní přístup, který zahrnuje moderní webdesign, optimalizaci pro vyhledávače, marketingovou strategii a v neposlední řadě technické řešení odpovídající současným standardům. Naši programátoři pečlivě sledují vývoj v internetových technologiích a neustále inovují naše webové aplikace tak, aby obstály v nejpřísnějších hodnoceních kvality. Bezpečnost vašich dat zaručíme šifrovaným přístupem do databáze. Portfolio naší tvorby zahrnuje jak jednodušší prezentace, tak i rozsáhlé portály založené na databázových technologiích. Rozhodující je pro nás spokojenost uživatele a konečný užitek, který získá z námi vytvořených stránek.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace www stránek: Říká se: „Kdo není na internetu, jako by nebyl“. Jinak řečeno, pokud se o vás uživatelé nedozví z vyhledávačů jako je Google a Seznam, máte velmi malou šanci prosadit se dnes na internetu. A právě pro dobré umístění vašich stránek při vyhledávání slouží takzvaná SEO optimalizace.

Další reference

Infolab, Tel.: +420 533 337 305, Bidláky 20, 639 Brno